Prosta instalacja bez dużych kosztów

Systemy solarne Redilight są łatwe i szybkie w montażu. Nie wymagają dużej ingerencji zarówno w konstrukcję dachu, jak i sufitu. To wszystko dzięki niezwykle prostej budowie przy jednoczesnej dużej wydajności. Mamy do wyboru wiele wariantów instalacji i konfiguracji systemów, dzięki czemu możemy dopasować idealne rozwiązanie do danego pomieszczenia i powierzchni. Dla Waszej wygody poniżej prezentujemy filmy instalacyjne Redilight. 

FILMY INSTALACYJNE REDILIGHT

Podstawowe informacje i planowanie rozmieszczenia

Podstawowy zestaw i instalacja

Instalacja opcjonalnego pilota

Montaż na dachu metalowym 35-75 W

Redilight jest szybki i łatwy w instalacji

Nikt nie lubi robić bałaganu i podejmować się dużych przedsięwzięć montażowych i robić placu budowy zwłaszcza w istniejących już domach lub obiektach. Z systemami solarnymi Redilight możemy mieć już dodatkowe oświetlenie w ciągu kilku godzin.

Po prostej instalacji na dachu panelu pozostaje nam już tylko doprowadzenie kabla do pomieszczenia i przymocowanie oprawy lub opraw do sufitu. Od razu możemy cieszyć się już darmowym oświetleniem.

FILMY INSTALACYJNE REDILIGHT

Montaż na dachu metalowym 150-250 W

Montaż na dachu

Montaż na dachu wariant nr 2

Jak zsynchronizować pilota z oprawą?

Jak zsynchronizować kilka opraw oświetleniowych?

Jak dodać kolejną oprawę aby była obsługiwana jednym pilotem?

Redilight redukuje koszty, dostarcza więcej światła

Najlepsze zachowaliśmy na koniec – inteligentna konstrukcja i łatwa instalacja oświetlenia solarnego Redilight oznaczają, że kosztuje znacznie mniej niż tradycyjne świetliki. Możesz wydać tysiące dolarów na oświetlenie domu tradycyjnymi świetlikami, ale sprytna konstrukcja Redilight zapewni lata bezproblemowego światła za ułamek ceny.

Łatwa instalacja oznacza mniej materiałów i mniejsze koszty pracy, a to oznacza więcej pieniędzy w kieszeni. Oczywiście możesz zdecydować się na tańszy świetlik – ale po prostu nie mogą się one równać z bezkonkurencyjną gwarancją i jakością produktu Redilight.

filmy-instalacyjne-redilight

Jeżeli brakuje Państwu jakichkolwiek danych technicznych, prosimy o kontakt
z naszym przedstawicielem handlowym.