Redilight

Oświetlenie solarne

Obiekty domowe

System oświetlenia solarnego Redilight to więcej światła w każdym pomieszczeniu w Twoim domu. Co więcej, jest to światło, które nie będzie generowało żadnych kosztów. Oprawy sufitowe napędzane panelem solarnym dostarczą darmowe światło do przedpokoju, kuchni, korytarza, łazienki, pokoju i każdego innego pomieszczenia.

oswietlenie-solarne
Kuchnia
W każdym domu kuchnia to miejsce, które powinno być przyjazne dla całej rodziny i jak najlepiej oświetlone. Dodanie oświetlenia solarnego Redilight sprawi, że ciemne do tej pory powierzchnie nabiorą nowego wyglądu.
oswietlenia-solarnego
Salon
W salonie najczęściej spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego też w zależności od nastroju potrzebujemy różnej ilości światła. Dodając do systemu Redilight prosty przełącznik regulacji natężenia światła możemy regulować jego moc w każdej chwili.
oswietlenie-solarne
Łazienka
W łazienkach często nie mamy światła dziennego i musimy włączać światło sztuczne przy każdym korzystaniu z pomieszczenia. Wyobraź sobie, że teraz możesz mieć darmowe oświetlenia przez cały dzień o barwie naturalnego światła dziennego.

Redilight

Energooszczędne oświetlenie

Oświetlenie solarne Redilight to energooszczędne oświetlenie stworzone z myślą o zastosowaniu w wielu pomieszczeniach takich jak:

Przedpokój, korytarz
Poddasze
Pomieszczenia techniczne
Garaż
Piwnica
kontakt

Redilight

Najczęściej zadawane pytania

Tak, opcjonalny wariant Day/Night pozwala na przełączanie zasilania na tradycyjne, żeby można było używać tej samej oprawy w nocy. 

Diody Redilight mają żywotność ponad 50 000 godzin.

System oświetlenia solarnego Redilight jest bardzo łatwy w montażu i wielu klientów podejmuje się samodzielnej instalacji. 

Redilight umożliwia wysokie oddawanie barw. Diody SMD zainstalowane w Redilight mają wskaźnik 82 na 100.

7 lat gwarancji na oprawy Redilight LED Light.

5 lat gwarancji na sterowniki Redilight SPECTRA.

5-letnia gwarancja na wszystkie części i akcesoria zatwierdzone przez Redilight.

Panele słoneczne – 5-letnia ograniczona gwarancja na materiały.

10-letnia ograniczona gwarancja wydajności 90%; 25-letnia ograniczona gwarancja na 80% wydajności wyjściowej.

Oczywiście, że tak. Pilotem można obsługiwać wszystkie oprawy jednocześnie, które są podłączone do konkretnego sterownika w systemie.

 

Tak, jeśli zainstalowany zostanie opcjonalny sterownik z regulatorem światła wyposażony w pilota to możemy przyciemniać światło lub całkowicie je wyłączyć.

 

„Zamontowaliśmy oświetlenie Redilight w piwnicy i pomieszczeniu gospodarczym. Było tam bardzo ciemno nawet przy włączonych światłach. Teraz jest tam jasno jak przy świetle dziennym. W innych częściach domu mamy też 2 klasyczne świetliki Solatube, ale tutaj nie mogliśmy ich zainstalować ponieważ musiałyby przechodzić rury przez pomieszczenia położone wyżej. Natomiast Redilight poradziło sobie z tym idealnie.” 

Wojciech T. z Katowic