Redilight

Systemy solarne

Obiekty komercyjne

Często pomieszczenia hal magazynowych, obiektów przemysłowych czy innych budynków komercyjnych wymagają oświetlenia sztucznego także w ciągu dnia. Dzięki prostym w montażu produktom, jakimi są systemy solarne Redilight możemy użytkować oświetlenie sztuczne przez cały dzień nie ponosząc przy tym kosztów energii elektrycznej.

systemy-solarne
Biura
W wielu budynkach biurowych pracuje się obecnie nad zmniejszeniem zużycia energii, zwłaszcza tam, gdzie przez cały dzień musi być używane światło sztuczne. Systemy solarne Redilight znakomicie wspierają ten wysiłek poprzez energooszczędne oświetlenie, a instalacja odbywa się bez potrzeby większych modernizacji.
redilight
Szkoły
Systemy solarne Redilight są kompatybilne z różnego rodzaju sufitami co czyni je ekonomicznym rozwiązaniem w zakresie instalacji dla szkół. Po zainstalowaniu dodatkowej funkcji regulacji i ściemniania światła są również niezwykle elastycznym rozwiązaniem dla różnych typów i scenariuszy nauczania.
systemy-solarne
Nowe projekty
Energooszczędne rozwiązania są coraz bardziej popularne w nowym budownictwie. Dzięki włączeniu systemów solarnych Redilight do projektu przyszli użytkownicy mogą w pełni korzystać z oświetlenia słonecznego w swoich budynkach. Dzięki Redilight koszty utrzymania takich obiektów są znacznie niższe.

SYSTEMY SOLARNE

Energooszczędne oświetlenie

Systemy solarne Redilight to energooszczędne oświetlenie stworzone z myślą o zastosowaniu w wielu miejscach w sektorze komercyjnym:

Zakłady produkcyjne
Restauracje
Hotele
Pomieszczenia sanitarne
Edukacja
systemy-solarne
redilight-600-600
kontakt

SYSTEMY SOLARNE

Najczęściej zadawane pytania

Tak, opcjonalny wariant Day/Night pozwala na przełączanie zasilania na tradycyjne, żeby można było używać tej samej oprawy w nocy. Bez tej opcji oświetlenie działa tylko w dzień dostarczając darmowego światła.

Diody Redilight mają żywotność ponad 50 000 godzin.

Wielu naszych klientów instaluje system Redilight samodzielnie.

Redilight umożliwia wysokie oddawanie barw. Diody SMD zainstalowane w Redilight mają wskaźnik 82 na 100.

7 lat gwarancji na oprawy Redilight LED Light.

5 lat gwarancji na sterowniki Redilight SPECTRA.

5-letnia gwarancja na wszystkie części i akcesoria zatwierdzone przez Redilight.

Panele słoneczne – 5-letnia ograniczona gwarancja na materiały.

10-letnia ograniczona gwarancja wydajności 90%; 25-letnia ograniczona gwarancja na 80% wydajności wyjściowej.

Oczywiście, że tak. Pilotem można obsługiwać wszystkie oprawy jednocześnie, które są podłączone do konkretnego sterownika w systemie.

 

Tak, jeśli zainstalowany zostanie opcjonalny sterownik z regulatorem światła wyposażony w pilota to możemy przyciemniać światło lub całkowicie je wyłączyć.

 

„Zamontowaliśmy oświetlenie Redilight w piwnicy i pomieszczeniu gospodarczym. Było tam bardzo ciemno nawet przy włączonych światłach. Teraz jest tam jasno jak przy świetle dziennym. W innych częściach domu mamy też 2 klasyczne świetliki Solatube, ale tutaj nie mogliśmy ich zainstalować ponieważ musiałyby przechodzić rury przez pomieszczenia położone wyżej. Natomiast Redilight poradziło sobie z tym idealnie.” 

Wojciech T. z Katowic